лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД Колесник Марина Валеріївна.
Досвід роботи лікаря: в акушерстві-гінекології з 1999 року, в УЗД з 2001 року
Марина Валеріївна є висококваліфікованим лікарем акушером-гінекологом, а також сертифікованим лікарем УЗД, постійно вдосконалює свої навички та відстежує новинки у техніках УЗД обстежень та проходить перманентне підвищення кваліфікації на семінарах та курсах як на території України, так і за її межами.
Коли Ви стаєте клієнтом кабінету УЗД «Гармонія», Ви маєте можливість якісно, грамотно, максимально оперативно та гранично об'ємно отримати наступну інформацію за підсумками Вашого УЗД:
- вагітність всіх термінів 3D - (у тому числі I, II, III скринінги)
-  доплерометрія МПК - луна-кс плода - цервікометрія
-  Вагінальне обстеження,
- УЗД молочних залоз,
- УЗД щитовидної залози,
-ЦЗІ органів черевної порожнини
- обстеження лімфовузлів
- УЗД передміхурової залози
Висновок видається відразу після обстеження з повним описом та з фотографіями обстеження.
Так само у нас є можливість запису фото, відео на USB флешку-БЕЗКОШТОВНО!!!!
Система експертного аналізу дозволяє отримувати 3D зображення в режимі реального часу. Порівняно з іншими апаратами у VOLUSON-E8 значно покращена роздільна здатність. Це дозволяє здійснювати дослідження на зовсім іншому якісному рівні. За інформативністю дослідження наближено до томографії. Проте УЗД значно дешевше, ніж МРТ чи КТ, у своїй променева навантаження повністю відсутня.
Тривимірне ультразвукове дослідження вагітних абсолютно нешкідливе майбутньої дитини, що у утробі матері, як і апарат попереднього покоління, тобто. 2D. Головна відмінність: сигнал, який отримує апарат, надалі обробляється комп'ютерною програмою, видаючи зображення плода у трьох вимірах.
Кабінет ультразвукового дослідження обладнано з максимальною зручністю. Так що обидва батьки можуть відразу бути присутніми в такий важливий момент, і зможуть бачити власне немовля ще до його народження. У нашому кабінеті встановлений екран із зображенням досить великого розміру, а це дає можливість усім присутнім розглянути не народженого малюка, але і це не все – спеціально для майбутнього тата, а може ще й для бабусі та дідуся в кабінеті УЗД «Гармонія» встановлено другий, дублюючий монітор, на якому всі родичі, які очікують з нетерпінням перших зображень свого спадкоємця (або спадкоємиці) зможуть з легкістю та зручністю з ним (нею) познайомитися ще до його народження.
Проводячи дослідження, лікар не тільки вимірює розміри малюка, але й досліджує його органи на наявність певних патологій: мозок, шлунок, серце, нирки, селезінка, жовчний міхур. Крім цього, лікар за допомогою новітнього обладнання зможе визначити не тільки стать, а й зростання, і вагу при народженні дитини.
Тепер майбутнім батькам надається чудова можливість на власні очі переконатися, що у малюка немає фізичних вад розвитку, розглянути ніжки та ручки (і навіть порахувати пальчики), а також самостійно, без допомоги лікаря визначити стать майбутнього спадкоємця.
Медичний центр «Гармонія» надає унікальну можливість отримати детальну інформацію, як про стан Вашого здоров'я, так і стан здоров'я рідних та близьких. Ми робимо все, щоб наші пацієнти могли отримати якісне обслуговування та компетентну медичну допомогу. Ваше здоров'я – наша турбота.
Прийом ведеться за попереднім записом: 38(067) 726 21 49, 38(066) 688 74 98 (дзвонити з 8:00 до 18:00)